ruskamafia.png

15.04.2019 | Nadeszła "Ruska mafia"!

Po latach (dosłownie!) oczekiwań wreszcie jest - nowiutka, pachnąca drukarnią płyta Snake Charmer „Ruska mafia”. Z dawna obiecywana. Tym cenniejsza, że ostatnia, "pozagrobowa" rzec można. Chociaż zespół od 4 lat nie istnieje, cały czas chcieliśmy dotrzymać słowa i dokończyć to, co zaczęliśmy – także po to, by nie dać przepaść piosenkom, które wspólnie stworzyliśmy i w których potencjał niezmiennie wierzymy. Wreszcie się udało, z czego jesteśmy bardzo zadowoleni, licząc, że i osoby, które doczekały tej chwili, znajdą na płycie coś dla siebie.

Łatwo nie było, to pewne. Im bardziej projekt przedłużał się w czasie, tym mniej osób wierzyło w jego ukończenie, nawet w nasze serca momentami wdzierało się zwątpienie i zniechęcenie. Z tym większą satysfakcją oddajemy teraz do Waszych rąk, a przede wszystkim uszu, naszą pożegnalną płytę, wreszcie faktycznie długogrającą :). Niech kręci Was i rajcuje tak, jak nas!

„Ruską mafię” w wersji CD można obecnie kupić we Wrocławiu u Ivara na stoisku „Rocky” na III Piętrze DH Feniks (Rynek 31). Osoby zainteresowane zakupem mogą się kontaktować z nami również mailowo lub na Facebooku.

Pełną listę serwisów, w których możecie posłuchać "Ruskiej mafii" lub kupić w wersji cyfrowej, znajdziecie na Soundline.biz.

Zainteresowanych konkretną stroną, odsyłamy do serwisów: iTunes, Apple Music, Tidal, Wimp, Spotify, Deezer, Google Play, Empik.com, Plus Music, PlayTheMusic i Muzyka T-Mobile.

A tutaj możecie posłuchać „Nadziei”:

wróć »
Simulacra 2013. All rights reserved.