Wędkarstwo morskie

Nasza firma, zlokalizowana we Władysławowie, powstała z miłości do przygody. Naszą pasją jest wędkarstwo morskie, dlatego organizujemy jedno- oraz dwudniowe rejsy podczas których można złowić piękny okaz ryby słonowodnej. Zabieramy od jedenastu do dwudziestu osób. Podczas dłuższych wypraw zapewniamy wygodny nocleg. Dysponujemy jachtem turystyczno-rekreacyjnym, który powstał z przerobionej jednostki wojskowej. Jest on więc solidny i pozwala bezpiecznie wrócić na ląd. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług!

Producent słodyczy

Jeśli chcesz, aby Twoja cukiernia stała się znana w całym mieście, zainwestuj w pyszne produkty od znanej firmy. Jako producent słodyczy, Makorogowo działa od 1978 roku, a od 2001 w zakładzie z nowoczesnym sprzętem spełniającym kryteria narzucone przez Unię Europejską. Proponujemy składanie zamówień na nakłady ze słomkami ptysiowymi w polewie toffi, ciepłymi lodami przypominającymi dziecięce wspomnienia, rurkami z kremem, bezami, sękaczami i innymi łakociami. Realizujemy je szybko i zawsze na czas.

sala weselna konstancin

Jesteś miłośnikiem dobrej kuchni? Chcesz cieszyć się przyjemnością dla swojego podniebienia? Jeżeli tak, to doskonałą opcją będzie dla Ciebie restauracja Rajski Dworek u Jachacego w Konstancinie. W naszych utrzymanych w magnackich wnętrzach pomieszczeniach będziecie mogli cieszyć się prawdziwie domową atmosferą, która wprowadzi Was w doskonały nastrój. Ten obiekt doskonale sprawdzi się na spotkania rodzinne i w gronie przyjaciół. a także pozwoli Cieszyć się organizacją doskonałych uroczystości okolicznościowych.

Winterhalter

W ramach naszego asortymentu znajdziecie liczne meble ze stali nierdzewnej, które wykorzystywane są w różnego typu lokalach gastronomicznych czy innego typu obiektach. Przygotowane przez nas rozwiązania to wiodące marki na rynku, takie jak Winterhalter. Dzięki ich wykorzystaniu możliwe jest stworzenie funkcjonalnych i wygodnych miejsc do przyrządzania posiłków. Zajmujemy się tworzeniem wyposażenia dostosowanego do indywidualnych potrzeb wybranych hoteli, restauracji i nie tylko. Zapraszamy do kontaktu.

© www.snakecharmer.pl 2017 | website template by ARaynorDesign