Adwokat prawo pracy Warszawa

Interesuje Państwa odszkodowanie? Ponieśliście stratę i żądacie z tego tytułu należności? W takim razie zachęcamy do kontaktu z nasza kancelarią. Od wielu lat działamy w branży, dzięki czemu udało nam się wypracować skuteczne metody pozyskiwania należności. Zapewniamy wysokiej jakości usługi i kompleksową obsługę.

Adwokat Gdynia

Adwokat Barbara Kaszyńska prowadzi kancelarię adwokacką, w której można uzyskać poradę prawną w kwestii odszkodowań w Gdyni. Zajmujemy się również sprawami o zadośćuczynienia, niewywiązanie się z postanowień umowy. Regulacje w dziedzinie nieruchomości, jak np. podział, zasiedzenie, uwłaszczenie również leżą w kręgu naszych zainteresowań. Prowadzimy sprawy rodzinne (alimenty, ubezwłasnowolnienie, rozwody) oraz spadkowe i majątkowe. Jako adwokat, reprezentuje swoich klientów również w sprawach karnych.

Płyty granitowe Strzegom

Specjalnością mieszczącej się w Strzegomiu firmy Signia jest produkcja, montaż oraz import elementów kamieniarskich. Zajmujemy się dostarczaniem materiałów przeznaczonych zarówno dla Klienta indywidualnego, jak i dużych Inwestorów. Znajdziecie u nas płyty granitowe, elewacyjne i chodnikowe, schody, parapety i wiele innych.

© www.snakecharmer.pl 2017 | website template by ARaynorDesign